Je rouwbetuiging is bedoeld om op een persoonlijke manier je medeleven te betuigen aan de nabestaanden.

De rouwbrieven en gegevens worden geplaatst met toestemming van de nabestaanden.

De rouwbetuigingen die je hier nalaat worden niet openbaar op de website gepubliceerd maar samen gebundeld en aan de nabestaanden overhandigd op de dag van de uitvaart.

Online condoleren is mogelijk tot 8 uur op de dag van de uitvaart.

Indien je na de uitvaart nog wenst te condoleren dan kan dit via info@huis-arijs.be

Paula Platteau

Weduwe van Albert Cools

Geboren: Wambeek op 17 december 1933
Overleden: Aalst op 03 maart 2019
Woonplaats: Wambeek


Gilbert Meyts

Weduwnaar van Rachelle Van Stichel

Geboren: Wambeek op 14 december 1932
Overleden: Aalst op 01 maart 2019
Woonplaats: Wambeek


Romain Van Rampelberg

Weduwnaar van Bertha Platteau († 1967)
Echtgenoot van Romanie Eylenbosch

Geboren: Sint-Katherina-Lombeek op 30 juli 1926
Overleden: Sint-Katherina-Lombeek op 27 februari 2019
Woonplaats: Sint-Katherina-Lombeek


Mathilde De Coster

Weduwe van Remi De Vuyst

Geboren: Strijtem op 05 februari 1933
Overleden: Pamel op 28 februari 2019
Woonplaats: Borchtlombeek


Frans Vetsuypens

Weduwnaar van Marie Biesemans

Geboren: Ternat op 09 april 1931
Overleden: Asse op 25 februari 2019
Woonplaats: Ternat


Roger Leuckx

Weduwnaar van Jeanne Van der Plas

Geboren: Sint-Kwintens-Lennik op 30 april 1935
Overleden: Lennik op 25 februari 2019
Woonplaats: Lennik


Zuster Maria

Maria Cludts

Geboren: Duffel op 18 januari 1927
Overleden: Lennik op 24 februari 2019
Woonplaats: Lennik


Hilda Van Eeckhoudt

Weduwe van Frans De Mesmaeker

Geboren: Schepdaal op 04 maart 1942
Overleden: Asse op 21 februari 2019
Woonplaats: Itterbeek


Amber Marquegnies

Geboren: Aalst op 07 maart 2004
Overleden: Oetingen op 19 februari 2019
Woonplaats: Gooik


Maria Blommaert

Weduwe van Paul De Vleesschauwer

Geboren: Nederbrakel op 13 juni 1931
Overleden: Lennik op 20 februari 2019
Woonplaats: Lennik


Lucienne Leuckx

Weduwe van Victor Van der Kelen

Geboren: Sint-Kwintens-Lennik op 21 mei 1933
Overleden: Pepingen op 22 februari 2019
Woonplaats: Pepingen


Gert Willems

Echtgenoot van An De Bock

Geboren: Geraardsbergen op 08 september 1972
Overleden: Halle op 21 februari 2019
Woonplaats: Galmaarden


Josephine "Fientje" Barbé

Weduwe van Jan Roelandts

Geboren: Oudenaken op 30 maart 1924
Overleden: Pepingen op 19 februari 2019
Woonplaats: Pepingen


Paul Barbé

Echtgenoot van Oliva De Vidts

Geboren: Ninove op 09 oktober 1948
Overleden: Ternat op 18 februari 2019
Woonplaats: Ternat


Marie Rampelberg

Weduwe van Cornel 'Nele' Wauters

Geboren: Vlezenbeek op 17 september 1930
Overleden: Sint-Pieters-Leeuw op 17 februari 2019
Woonplaats: Vlezenbeek


Annie Van Mulders

Echtgenote van Frans Pauwels

Geboren: Elsene op 17 oktober 1930
Overleden: Anderlecht op 13 februari 2019
Woonplaats: Vlezenbeek


Gilbert Christiaens

Echtgenoot van Nicole Roubens

Geboren: Ruisbroek op 21 oktober 1941
Overleden: Vorst op 12 februari 2019
Woonplaats: Vlezenbeek


Henriette Demaeseneer

Veuve de Gustave Aulit

Geboren: Buxelles op 21 januari 1929
Overleden: Dilbeek op 11 februari 2019
Woonplaats: Dilbeek


Marcel Vanderstraeten

Echtgenoot van Julienne Neef

Geboren: Buizingen op 10 april 1947
Overleden: Halle op 09 februari 2019
Woonplaats: Sint-Pieters-Leeuw


Broeder Antoon Van Huffel

Broeder van de Christelijke Scholen

Geboren: Nazareth op 13 juni 1933
Overleden: Sint-Katherina-Lombeek op 09 februari 2019
Woonplaats: Sint-Katherina-Lombeek


Jeanne Vanderstraeten

Geboren: Sint-Martens-Lennik op 28 februari 1931
Overleden: Aalst op 10 februari 2019
Woonplaats: Lennik


Simone Van Eeckhoudt

Echtgenote van Jules Appelmans

Geboren: Wambeek op 03 april 1934
Overleden: Asse op 08 februari 2019
Woonplaats: Gooik


Marie-José De Bruyn

Echtgenote van Paul Ooghe

Geboren: Nederhasselt op 29 september 1931
Overleden: Sint-Katherina-Lombeek op 07 februari 2019
Woonplaats: Sint-Katherina-Lombeek


Karin Dekens

Echtgenote van Werner Hellinckx

Geboren: Ukkel op 01 januari 1963
Overleden: Lennik op 02 februari 2019
Woonplaats: Lennik


André De Clercq

Geboren: Vorst op 18 maart 1942
Overleden: Liedekerke op 05 februari 2019
Woonplaats: Liedekerke


Theresia Van de Velde

Weduwe van Jozef Grijseels

Geboren: Sint-Martens-Lennik op 29 november 1928
Overleden: Itterbeek op 05 februari 2019
Woonplaats: Itterbeek


Jules Roisin

Echtgenoot van Irène Jacobs

Geboren: Thieusies op 14 september 1932
Overleden: Sint-Lambrechts-Woluwe op 04 februari 2019
Woonplaats: Gaasbeek


Rosa Willekens

Echtgenote van Louis Boes

Geboren: Lommel op 30 december 1931
Overleden: Jette op 04 februari 2019
Woonplaats: Ternat


Yvonne Segers

Weduwe van Edouard De Jonghe

Geboren: Lennik op 21 juni 1927
Overleden: Dilbeek op 31 januari 2019
Woonplaats: Dilbeek


Marc Mertens

Geboren: Ninove op 11 september 1963
Overleden: Aalst op 30 januari 2019
Woonplaats: Wambeek


Georgette Mostaert

Weduwe van Albert Roets

Geboren: Zedelgem op 15 december 1934
Overleden: Asse op 29 januari 2019
Woonplaats: Ternat


Marietta De Vries

Echtgenoot van Isidorus Fonteyne

Geboren: Itterbeek op 10 februari 1929
Overleden: Itterbeek op 28 januari 2019
Woonplaats: Schepdaal


Rosa Vandervoorde

Echtgenote van Albert Kestemont

Geboren: Dilbeek op 26 februari 1932
Overleden: Itterbeek op 25 januari 2019
Woonplaats: Dilbeek


Magda Blancquaert

Echtgenote van Herman De Paepe

Geboren: Wetteren op 29 augustus 1958
Overleden: Strijtem op 25 januari 2019
Woonplaats: Roosdaal


Coleta Michiels

Weduwe van Petrus Dominiek De Saeger

Geboren: Vlezenbeek op 28 september 1928
Overleden: Halle op 22 januari 2019
Woonplaats: Vlezenbeek


Noel Harnie

Weduwnaar van Jacqueline Wijns (†1997)

Geboren: Schepdaal op 22 maart 1935
Overleden: Vlezenbeek op 16 januari 2019
Woonplaats: Eizeringen


André Van Cauter

Geboren: Schepdaal op 29 november 1926
Overleden: Asse op 13 januari 2019
Woonplaats: Ternat


Daniël Verdonck

Levensgezel van Rita Van de Vondel

Geboren: Geel op 30 april 1962
Overleden: Asse op 11 januari 2019
Woonplaats: Ternat


André Goubert

Weduwnaar van Fransine Vanderplas

Geboren: Denderleeuw op 11 april 1935
Overleden: Aspelare op 10 januari 2019
Woonplaats: Herzele


Paulina Van de Velde

Weduwe van Jozef Claes

Geboren: Sint-Kwintens-Lennik op 29 december 1921
Overleden: Halle op 07 januari 2019
Woonplaats: Lennik


Mariette Raes

Weduwe van Herman Vanderborght

Geboren: Ternat op 27 augustus 1940
Overleden: Aalst op 07 januari 2019
Woonplaats: Ternat


Pierre De Coster

Echtgenoot van Yvonne Vanden Storme

Geboren: Schepdaal op 29 augustus 1941
Overleden: Vlezenbeek op 04 januari 2019
Woonplaats: Vlezenbeek


Hilda De Dier

Weduwe van Felix Aerts

Geboren: Erembodegem op 30 september 1934
Overleden: Liedekerke op 03 januari 2019
Woonplaats: Sint-Katherina-Lombeek


Eric Teirlinck

Echtgenoot van Yvette Pauwels

Geboren: Anderlecht op 18 november 1952
Overleden: Wambeek op 03 januari 2019
Woonplaats: Wambeek


Julia De Brandt

Weduwe van Albertus Sterckx

Geboren: Sint-Ulriks-Kapelle op 21 april 1924
Overleden: Ternat op 03 januari 2019
Woonplaats: Ternat


Angèle Gins

Weduwe van Emile Coppens

Geboren: Sint-Martens-Bodegem op 15 april 1941
Overleden: Asse op 02 januari 2019
Woonplaats: Ternat


Emiel Vandenberghen

Echtgenoot van Marguerite Van Wilderode

Geboren: Kester op 29 november 1931
Overleden: Anderlecht op 31 december 2018
Woonplaats: Lennik


Leontine Van der Veken

Weduwe van Jan Straetmans

Geboren: Okegem op 09 februari 1936
Overleden: Borchtlombeek op 31 december 2018
Woonplaats: Borchtlombeek


Alfons Sergooris

Echtgenoot van Jeanne Verreycken

Geboren: Essene op 16 maart 1935
Overleden: Aalst op 30 december 2018
Woonplaats: Ternat


Karel Desmedt

Echtgenoot van Marie Mattens

Geboren: Stuivekenskerke op 29 april 1935
Overleden: Roosdaal op 29 december 2018
Woonplaats: Roosdaal


1  3  4  -